Typ nabídky

Minimální mzda

Odborný pracovník v ambulantních a terénních sociálních službách

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29680020716 | aktuálnost: 12.08.2024

Rytmus Střední Čechy, o.p.s.

Upřesňující informace

ODBORNÝ PRACOVNÍK V AMBULANTNÍCH A TERÉNNÍCH SLUŽBÁCH
PRO DOSPĚLÉ SE ZDRAVOTNÍM POSTIŽENÍM
POPIS POZICE:
Pracovník je součástí týmu služeb pro lidi s různou mírou znevýhodnění, zejména pro lidi s duševním onemocněním, mentálním postižením, nebo PAS. Zastává pozici klíčového pracovníka / case managera pro jednotlivé klienty. Mapuje potřeby klienta a hledá způsoby k jejich naplnění. Nastavuje vhodnou míru podpory a provází na cestě k větší samostatnosti a nezávislosti. Úzce spolupracuje s blízkým okolím klienta a jinými službami.
ÚVAZEK: pracovní smlouva, plný / částečný úvazek
NABÍZÍME:
" smysluplnou a různorodou práci
" přátelské pracovní prostředí
" zázemí stabilní organizace (v regionu fungujeme již 21 let)
" odborný rozvoj, metodickou podporu, supervizi
" flexibilní pracovní dobu
" možnost podílet se na evropských projektech
" snadnou dojezdnost z Tábora, Říčan i Prahy
" zaměstnanecké benefity, dovolenou navíc
" nástupní mzdu od 32.000, s pravidelným navyšováním
POŽADUJEME:
" pozitivní přístup k lidem se zdravotním znevýhodněním
" pracovitost, samostatnost, odpovědnost
" schopnost sebereflexe, otevřenost
" kreativní myšlení a flexibilitu
" schopnost jednat s různými typy partnerů (klient, rodina, úřady, služby a jiné instituce)
" schopnost spolupracovat v týmu
VZDĚLÁNÍ:
" VŠ nebo VOŠ se sociálním zaměřením
(sociální práce / pedagogika / politika, speciální pedagogika, apod.)
" v rámci rozvoje multidisciplinarity týmu uvítáme i kolegy z příbuzných oborů (ergoterapie / adiktologie / pedagogika / andragogika apod.)
" možný souběh s dokončovaným studijním oborem
" řidičský průkaz skupiny B - aktivní
Od 10.7.2024 nám můžete zasílat e-mailem svůj profesní životopis a motivační dopis.
Těšíme se na Vás!
NÁSTUP: dle dohody (v rozmezí 09/2024 do 02/2025)
Více informací o organizaci: http://www.rytmusstrednicechy.cz

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 32 000 - 34 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: F. V. Mareše 2056, Benešov, 25601

Region: Středočeský kraj

Obor: Zdravotnictví, sociální služby, farmacie

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: Absolventy