Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Operátor automatické linky | Kariérní postup dle zaučení

referenční číslo: 57933 | aktuálnost: 19.09.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Právě hledáme šikovné pracovníky obsluhy automatické linky v Žabčicích v papírenském průmyslu. Uvítáme zkušené kolegy, ale i začátečníky s technickým myšlením.
Řízení a obsluha automatické výrobní linky v papírenském průmyslu podle pracovních pokynů Práce v nepřetržitém provozu na 12 hodinové směny

Požadujeme

Manuální zručnost, pečlivost a zdravý rozum
Odpovědný přístup k práci
Dobrý zdravotní stav
Ochota a schopnost pracovat ve 12hodinových směnách (systém dlouhý a krátký týden, střídání denních a nočních směn)
Práce je vhodná i pro absolventy technických oborů – zaškolíme vás

Nabízíme

Pravidelné rozložení směn Zvyšování mzdy na základě hodnocení vašeho přístupu, výkonu a pracovních výsledků Stabilní zaměstnání s možností získání cenných pracovních zkušeností a kariérního postupu Práce s unikátní technologií na moderních strojích a zařízeních Přátelský kolektiv Zaškolení a další odborné vzdělávání Stravenkový paušál 140 Kč/směna a 180 Kč/směna v nepřetržitém provozu Příspěvek na penzijní připojištění Flexi pass v hodnotě 400 Kč/měsíc Firemní akce Podpora při zvyšování kvalifikace Zajištěný pracovní oděv Nákup sortimentu za zvýhodněné ceny a další výhody Odměna za doporučení nového zaměstnance
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 21 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Řemesla, výroba

Pracovní poměr: Plný úvazek

Viktoriya Borshchevska
+420 731 634 083