Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Telefonní konzultant s možností práce z domova

referenční číslo: 55768 | aktuálnost: 07.09.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

V současné době obsazujeme nové pozice v našem call centru. Pokud excelujete v komunikaci, máte přátelskou povahu a rádi pracujete v dynamickém prostředí, budeme potěšeni, když se k nám připojíte. Přidejte se k našemu týmu a podílejte se na poskytování vynikající zákaznické podpory.
Zájem o rychlé osvojování nových informací Skvělé komunikační schopnosti Rádi telefonujete a komunikujete s lidmi

Požadujeme

Minimálně maturitní vzdělání Schopnost rychle reagovat a adaptovat se na nové informace Vysoká úroveň komunikačních dovedností Zájem o telefonickou komunikaci

Nabízíme

Po kompletním zaškolení možnost práce z domova 25 dní dovolené 2 dny zdravotního volna Stravenkový paušál Multisportka Firemní akce a teambuildingy Zvýhodněné produkty AirBank
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 25 000 - 120 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Administrativa, Služby, osobní služby, au-pair, Ostatní