Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Operátor call centra | Zajímavé mzdové ohodnocení

referenční číslo: 55766 | aktuálnost: 30.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Aktuálně hledáme nové kolegy do call centra! Pokud máte skvělé komunikační schopnosti, přátelský přístup a chuť pracovat v dynamickém prostředí, hledáme právě vás. Přidejte se k týmu a pomozte poskytovat vynikající zákaznický servis.
Telefonická komunikace pouze s klienty Žádné studené kontakty Doporučení dalších produktů našim spokojeným zákazníkům Drobná administrativa

Požadujeme

Ochota rychle se učit nové věci Výborné komunikační schopnosti Baví Tě telefonování :)

Nabízíme

Občerstvení na pracovišti 25 dní dovolené 2 sick days Stravenkový paušál Multisportka Firemní akce, teambuildingy Zvýhodněné produkty AirBank Osobní rozvoj ve znalosti pojistných trhů v Čechách Přátelský kolektiv Plný úvazek
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 25 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Ostatní