Typ nabídky

Minimální mzda

Operátor CNC strojů

referenční číslo: 56607 | aktuálnost: 02.09.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Staňte se součástí menší české strojírenské firmy s dlouholetou tradicí! Aktuálně hledáme CNC operátory! Jste nadšenec do CNC, máte touhu se zdokonalovat nebo se stát součástí firmy s dlouholetou tradicí? Chcete získat benefity jako je: příspěvek na dojíždění od 30 km, týden dovolené navíc či různé příspěvky/bonusy? Pak čtěte dále!
Obsluha a seřizování CNC soustruhů a frézek v čistém prostředí Tvorba a úprava programů pro CNC stroje Implementace nových technologií a jejich ladění Výroba přesných dílců s tolerancí 0,02-0,005 mm

Požadujeme

Vhodné je mít vzdělání v dané oblasti nebo praxi na obdobné pozici Zájem o CNC stroje Ochotu pracovat ve třísměnném provozu

Nabízíme

Odpovídající finanční ohodnocení Práce vhodná pro ženy, může i absolventy Týden dovolené navíc Vánoční/letní bonusy a příspěvky ke mzdě Příspěvek na dopravu (od 30 km) Karta na volnočasové aktivity Možnost přesčasové práce Placená dvoustruhová obsluha A mnohé další!
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Výroba, průmysl