Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Operátor(ka) prodejních automatů (nápojové, svačinové)

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29635420795 | aktuálnost: 02.08.2024

MIXA VENDING s.r.o.

Upřesňující informace

z: 1.7.2024

Požadavky: ŘP „B“ s praxí, uživatelská znalost PC, samostatnost, manuální zručnost, časová flexibilita, dobrá fyzická kondice, „selský rozum“, odpovědnost za svěřený úsek

Náplň práce: doplňování a servis nápojových a svačinových automatů, rozvoz zboží, manipulace s hotovostí. Každodenní práce v terénu

Pracovní doba 7 – 15:30, po zapracování možný finanční postup
Působnost po Moravskoslezský kraj

Příspěvek na stravu, káva a pitný režim na pracovišti zdarma, sick days, rodinné prostředí, pouze ranní směny a volné víkendy

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 32 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: B. Martinů 2082/6a, Nový Jičín, 74101

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity