Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Operátor/ka tiskového a kopírovacího centra

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29583700783 | aktuálnost: 28.06.2024

SKORI, s.r.o.

Upřesňující informace

Otevírací doba 7:00-17:00, ranní směna 7:00-15:30, odpolední směna 8:30 - 16:00

Podmínkou je znalost grafických programů (sada Adobe - InDesign, Photoshop, Illustrator).

Požadujeme:
výborné komunikační dovednosti, spolehlivost a příjemné vystupování

Náplň práce:
práce s PC, tisk, kopírování a výroba zakázek, obsluha zákazníků

Nabízíme:
možnost profesního růstu, odborné zaškolení

První kontakt telefonicky v čase po-pá 7:30-16:00 hod. nebo e-mailem.

Směnný provoz: Dvousměnný provoz

Mzda: 24 000 - 28 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Komenského 1330/14, Jihlava, 58601

Region: Kraj Vysočina

Obor: Média, polygrafie

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: Absolventy