Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Operátor/ka výroby

referenční číslo: 55135 | aktuálnost: 26.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáte nové pracovní uplatnění v zázemí stabilní společnosti? Nezaleknete se ani 3 směnného provozu s volnými víkendy? Dejte nám o sobě vědět a staňte se součástí kmene výrobní společnosti, která vám poskytne zázemí v čistém pracovním prostředí v moderním závodě a mimo jiné i řadu pěkných firemních benefitů. Firma zajišťuje bezplatnou autobusovou dopravu z okolí Pardubic, Vysokého Mýta a Ústí nad Orlicí.
obsluha jednoduchých lisovacích strojů, včetně manipulace s výrobním materiálem průběžné kontrolování kvality výrobků, výrobního materiálu a výrobního stroje práce podle jednoduchých technologický postupů práce ve 3 směnném provozu

Požadujeme

ochota pracovat ve 3 směnném režimu praxe při práci se stroji výhodou nikoliv podmínkou spolehlivost

Nabízíme

5 týdnů dovolené zajištění bezplatné autobusové dopravy příspěvek na stravování příspěvek na penzijko příspěvek na volnočasové aktivity roční bonus věrnostní bonusy motivační finanční ohodnocení na základě předchozích zkušenost moderní,čisté a příjemné pracovní prostředí
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Pardubický kraj

Obor: Řemesla, výroba, Výroba, průmysl