Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Operátor/ka výroby s výdělkem až 33 000 Kč

referenční číslo: 55885 | aktuálnost: 06.07.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Staňte se součástí našeho týmu v Holešově a užijte si práci ve výrobě lahodných bonbónů.
Lehká manuální práce Obsluha výrobních strojů Balení bonbónů do krabic

Požadujeme

Dobrý zdravotní stav Spolehlivost a dochvilnost Ochotu pracovat ve třísměnném provozu

Nabízíme

Příspěvek na dopravu Příplatky nad rámec zákona 25 dní dovolené Práce v příjemném a čistém prostředí Dlouhodobá stabilní práce
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Zlínský kraj

Obor: Řemesla, výroba