Typ nabídky

Minimální mzda

Operátor kvality (35-40.000 KČ)

referenční číslo: 59564 | aktuálnost: 22.08.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte vzdělání strojírenského směru? Praxi v oblasti kontroly kvality? Chcete pracovat na jednu směnu s volnými víkendy? Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis!

Prosperující společnost hledá kolegu/kolegyni na pozici: OPERÁTOR KVALITY (35-40.000 KČ)

Náplň práce

• Kontrola kvality výrobků
• Orientace v technické a výkresové dokumentaci

  • Provádění vizuální kontroly výrobků a materiálu
  • Koordinace expedice a vychystání výrobků k balení
  • Práce s měřidly
  • Ověřování funkčnosti výrobků a zařízen
  • Tvorba dokumentace a evidence technických dat
  • Spolupráce na vylepšení výrobních procesů

Požadujeme

  • SŠ vzdělání

• Znalost čtení technické a výkresové dokumentace
• Praxe s měřidly
• Znalost technologických postupů strojní výroby
• Znalost norem ISO 2768, 8015, 3834 a ISO 9001.
• Uživatelská znalost MS Office
• Praxe ve výstupní kontrole - výhodou
• Technické myšlení, zručnost a samostatnost.
• Znalost AJ/NJ alespoň základní úrovni
• Řidičský průkaz sk.B

Nabízíme

  • Bonusy, prémie
  • Dotované stravování
  • Volné víkendy
  • Práce na jednu směnu
  • 5 týdnů dovolené
  • Přátelský kolektiv a kvalitní zaškolení
  • Možnost profesního růstu
  • Lokalitu: Olomouc

Mzda: 35 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Kvalita, kontrola jakosti