Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Operátor mechanik

referenční číslo: 55230 | aktuálnost: 26.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro společnost působící v oboru potravinářství hledám člověka, který bude obsluhovat, seřizovat a v případě potřeby opravovat technické výrobní zařízení. Jste manuálně zručný se zkušeností se seřizováním strojů a zařízení? Tak se ozvěte, pozici vám blíže představím.
Provádět kontrolu nastavení linky dle technologických postupů Provádět kontrolní činnosti na svěřeném pracovišti Dodržuje technologické postupy dle vnitropodnikové dokumentace Zodpovídat za včasné hlášení technických poruch zařízení a předcházet těmto poruchám Provádět autonomní údržbu Zodpovídat za drobné opravy a mazání strojů Udržovat zařízení v čistotě Provádět operativní údržbu vzniklých poruch na směně Zastupovat operátory linek dle potřeby pracovního týmu Plánování preventivních oprav a výměn náhradních dílů

Požadujeme

Střední odborné vzdělání - vyučení technického směru Zkušenost s prací mechanika strojů a zařízení alespoň 1 rok Zkušenost s údržbou alespoň 1 rok Ochota pracovat na směny Komunikativní, umět popsat a řešit odhalenou závadu Práce v týmu Spolehlivost

Nabízíme

Plat odpovídající pozici, možnost profesního růstu Získání profesní způsobilosti (průkazy, školení) Příspěvek na stravu a závodní stravování Příspěvek na dopravu Sezónní bonus Roční odměny (13.plat) 5 týdnů dovolené Občerstvení na pracovišti Společné firemní akce Rodinné a přátelské zázemí společnosti Jistotu stabilní práce
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Středočeský kraj

Obor: Výroba, průmysl