Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Operátor /operátorka lesních strojů

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29595820739 | aktuálnost: 28.06.2024

Gabriel s.r.o.

Upřesňující informace

POŽADUJEME:
o strojní průkaz (nejlépe pásová rypadla, kolové nakladače)
o aktivní přístup a pracovitost
o praxe vítána
NÁPLŇ PRÁCE:
o kácení a odstraňování náletových dřevin převážně mimo les
o práce na lesních strojích a strojích s lesní úpravou (rypadla s kácecími adaptéry, vyvážecí soupravy)
o provádění oprav a údržby na přidělené technice
o odpovědnost za funkceschopnost přidělené techniky
NABÍZÍME:
o cestovní náhrady
o příspěvek na stravování
o motivační finanční ohodnocení na základě pracovních výsledků
o dovolená navíc
o zvláštní ceník pro zaměstnance pro nákup rostlin a půjčovnu techniky
o možnost dalšího vzdělání, zvyšování kvalifikace, průběžná školení
ozázemí v přední české zahradnické společnosti
*PP do 31.12.2024 s možností prodloužení
Způsob kontaktování zaměstnavatele: e-mailem a telefonicky.

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 160 - 220 Kč / hodinu

Místo pracoviště: 208, Terezín, 41201

Region: Ústecký kraj

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Základní

Vhodné pro: Absolventy