Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Operátor / operátorka výroby - sušárna NIRO

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29528620788 | aktuálnost: 27.06.2024

BOHEMILK, a.s.

Upřesňující informace

Kontakt e-mailem na adresu renata.spilkova@bohemilk.cz.

Požadujeme:
- vyučení / SŠ
- fyzická zdatnost, spolehlivost, pracovitost, časová flexibilita, ochota učit se
- odpovědnost za zdravotní bezpečnost výrobků.
Náplň práce:
- práce ve výrobě dle technologických postupů
- dodržování bezpečnostních a hygienických předpisů
- kontrola pracoviště, převzetí a předání pracoviště.
Nabízíme:
- zázemí stabilní firmy, odpovídající finanční ohodnocení
- výkonnostní a motivační odměny, 5 týdnů dovolené
- Sick days, příspěvek Cafeteria
- příspěvek na stravování, příspěvek na životní pojištění
- příspěvek na penzijní připojištění.

Směnný provoz: Třísměnný provoz

Mzda: 30 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Podzámčí 385, Opočno, 51773

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Potravinářství a chemie

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity