Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Operátor - operátorka výroby technických plastů

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 28028820756 | aktuálnost: 16.07.2024

OMNIPACK s.r.o.

Upřesňující informace

OPERÁTOR - OPERÁTORKA VÝROBY TECHNICKÝCH PLASTŮ
Pracovní náplň: obsluha výrobní linky, opracování, kontrola a balení výrobků
Požadujeme: manuální zručnost, samostatnost, spolehlivost
Zaměstnání je vhodné i pro absolventy.
Nabízíme: perspektivu dlouhodobého zaměstnání, dobré finanční ohodnocení,
příspěvek na závodní stravování a dopravu do zaměstnání, příspěvek na penzijní a životní připojištění, čtvrtletní odměny, odborná školení a další benefity
Místo výkonu práce: Dvůr Králové nad Labem, Heydukova 1035, pro výkon budete zaškoleni
Tel. kontakt možný po- pá od 8.00 - 14.00 hodin.

Směnný provoz: Třísměnný provoz

Mzda: 28 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Heydukova 1035, Dvůr Králové nad Labem, 54401

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Vhodné pro: Absolventy