Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

OPERÁTOR | pravidelný měsíční náborový bonus ke mzdě!

referenční číslo: 55879 | aktuálnost: 05.07.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do výrobního závodu v Holešově nabíráme operátory na balení a kompletaci produktů. K základní mzdě dostanete každý měsíc náborový bonus navíc ve výši 12 %. Mzda i s příplatky až 33 000 Kč !
manuální práce balení malých produktů do krabic skládání krabic na palety

Požadujeme

bez zdravotního omezení + fyzická zdatnost ochota pracovat ve směnném provozu manuální zručnost

Nabízíme

pravidelný náborový bonus až 12 % příplatek za odpolední, noční a nepřetržitý provoz mzda až 33 000 Kč příspěvek na dopravu obědy v závodní jídelně za pár korun
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Zlínský kraj

Obor: Řemesla, výroba

Pracovní poměr: Plný úvazek

Tereza Nádvorníková
+420 727 810 545