Typ nabídky

Minimální mzda

Operátor skladu

referenční číslo: 55260 | aktuálnost: 24.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Máte již předchozí zkušenosti s řízením VZV a hledáte nové pracovní uplatnění a nezaleknete se ani směnného provozu? Pak pro vás máme lákavou nabídku! Dejte nám o sobě vědět a získejte zázemí v silné mezinárodní výrobní společnosti, která Vám mimo jiné dokáže nabídnout řadu pěkných firemních benefitů, nástup je možný již od 1.7.
Fyzické počítání- ineventury, počítání obalů apod. Zavážení dílů do skladů za pomocí VZV Průběžné kontrolování obalů a výrobního materiálu Vedení skladové evidence

Požadujeme

Praxe na obdobné pozici s řízením VZV Platný průkaz VZV Ochotu pracovat ve třísměnném provozu /12 hodinové směny

Nabízíme

13. a 14.mzda 5 týdnů dovolené Motivační finanční ohodnocení na základě zkušeností Bonusy ke mzdě Firemní akce pro zaměstnance Příspěvek na penzijní připojištění
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Středočeský kraj

Obor: Doprava, logistika