Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Operátor strojů / obráběč | 1 SMĚNA - přímo Olomouc

referenční číslo: 57074 | aktuálnost: 16.09.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Chcete se uplatnit ve strojírenské výrobě, ale hledáte práci jen na jednu směnu? U nás je to možné. Do naší olomoucké výroby hledáme manuálně zručného kolegu na obsluhu výrobních strojů. Potřebná je zručnost a základní orientace ve výkresech. Uplatnění u nás najde zkušený mazák, ale i absolvent. Pošlete nám životopis.
Obsluha strojů ve výrobě Práce podle technického zadání Základní kontrola výrobku

Požadujeme

Technické vzdělání Základní orientace ve strojírenských výkresech Zkušenosti ze strojírenství (jsou bonus)

Nabízíme

Jen ranní směna Dovolená navíc Příspěvek na penzijko Stravenky Závodní jídelna Smlouva na dobu neurčitou Zázemí silné české firmy
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Olomoucký kraj

Obor: Řemesla, výroba, Řemesla, výroba, Výroba, průmysl