Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Operátor technické podpory v Automobilovém průmyslu

referenční číslo: 55163 | aktuálnost: 26.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáme motivovaného a technicky zdatného specialista technické podpory, který se připojí k našemu týmu v Řecku. Pokud máte zájem o automobilový průmysl a mluvíte anglicky, hledáme právě vás.
Budete komunikovat se zákazníky prostřednictvím telefonu, chatu a e-mailu. Budete řešit otázky a dotazy zákazníků. Budete udržovat vysokou spokojenost zákazníků a reprezentovat významnou značku. Budete řešit chybějící data v systému: GPS poloha, data řidičů, plánovaná údržba, spotřeba paliva atd. Budete řešit nesprávná data v systému Budete řešit poruchy digitálních služeb auto Budete řešit problémy s registrací vozidel Budete řešit problémy s přihlášením přes webovou stránku nebo aplikaci

Požadujeme

Ochota přestěhovat se do Řecka Základní počítačové dovednosti a znalost MS Office. Pokročilé dovednosti v používání softwaru, jako jsou databáze a CRM systémy. Schopnost samostatně identifikovat a řešit problémy. Povědomí o GPS systémech a lokalizační technologii. Zájem o automobilový průmysl. Velmi dobrá mluvená a psaná angličtina (B2)

Nabízíme

Relokační balíček Pomoc s dokumentací 3 týdny školení Práce z domova (po celé Řecko) Měsíční bonus Extra roční bonusy Zdravotní pojištění Placená dovolená Prvotřídní školení a rozvoj Multikulturní a moderní pracovní prostředí
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Řecko

Obor: Ostatní