Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Operátor tiskových strojů

referenční číslo: 2000352782 | aktuálnost: 17.09.2024

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Pro našeho klienta, rodinnou firmu zaměřenou na výrobu, potisk, dárkové balení a velkoobchodní distribuci reklamních produktů, hledáme vhodného kandidáta na pozici Operátor tiskových strojů.

Náplň práce:

  • Obsluha tiskových strojů (digitální transfer, UVtisk, laser, výšivka) pro potisk nebo další značení reklamních a jiných produktů
  • Nastavování strojů a příprava forem pro zahájení výroby
  • Vybalování, kompletace a balení hotových produktů
  • Naskladňování přijatého a vyskladňování opracovaného zboží
  • Spolupráce se zbytkem týmu a vedoucím výroby

Požadujeme:

  • Technicky zručného a pečlivého člověka se zájmem o technologie a výrobní postupy
  • Zkušenost s obsluhou výrobních nebo tiskových strojů jsou výhodou, nikoliv podmínkou – vše vás rádi naučíme
  • Zodpovědný přístup k práci, samostatnost a schopnost efektivně řešit problémy
  • Člověka s proaktivním přístupem a ochotou neustále se vzdělávat
  • Základní znalost grafických programů výhodou (např. CorelDRAW, Adobe Illustrator)

Nabízíme:

  • 30 000 - 40 000 Kč měsíčně a bonusy za výkon
  • Neformální pracovní prostředí a podporu od zkušeného týmu
  • Odborné zaškolení a možnost profesního růstu
  • Práci na zajímavých zakázkách pro zvučné značky
  • Stabilní pracovní zázemí a dlouhodobou spolupráci
  • Místo výkonu práce: Zruč nad Sázavou

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Mzda: 30 000 - 40 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Zruč nad Sázavou,

Region: Středočeský kraj

Obor: Strojírenství, Výroba, průmysl

Profese: operátor výroby

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity