Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Operátor ve výrobě kol, mzda od 28000 Kč

referenční číslo: 54988 | aktuálnost: 26.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do zavedené firmy v Ostravě - Kunčicích, která se zabývá výrobou kol hledáme nové kolegy na různé operátorské pozice. Nabízíme stabilní a jistou práci, našich zaměstnanců si vážíme a dokážeme je náležitě ocenit. Možnost týdenních záloh. Přidej se do našeho týmu a společně s námi roztočíš kola světových značek aut jako je Porsche, BMW, Kia, Toyota, anebo české Škody.
obsluha obráběcích strojů kontrola výrobků kalibry vizuální kontrola vad obsluha odjehlovacího stroje práce na lakovně, slévarně vedení záznamu o průběhu směny do PC

Požadujeme

Fyzická zdatnost - jedno kolo má i 20 kg Zodpovědnost a pečlivost Spolehlivost v docházce Praxe na obdobné pozici je výhodou, ne podmínkou Ochota pracovat ve 3směnném režimu směn

Nabízíme

Průměrná mzda od 28 000 Kč dle pozice 13. a 14.plat Měsíční prémie až 21 % každý měsíc 1 750 Kč docházková bonus každý měsíc Příplatek za práci ve stíženém pracovním prostředí 8 Kč/hod Možnost přestupu do kmene 25 dní dovolené Závodní stravování Možnost týdenních záloh
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 28 000 - 34 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Řemesla, výroba