Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Operátor výroby - 12ctky nebo 3 směny

referenční číslo: 55453 | aktuálnost: 26.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáte práci ve výrobě? Máte už nějakou praxi z výroby? Nevadí Vám nepřetržitý provoz nebo třísmenný provoz? Pak hledám právě Vás! Hledáme operátory výroby do sériové výroby.
práce na montážních linkách (obsluha, montáž, výroba, přezkoušení výrobků podle stanovených postupů) práce v nepřetržitém nebo třísměnném provozu hledáme muže z důvodu fyzické náročnosti této pozice

Požadujeme

předchozí praxe z výroby zodpovědnost, spolehlivost, plnoletost znalost češtiny

Nabízíme

mzda 147 Kč/hod. stabilitu firmy, variabilní složku mzdy příplatky za odpolední i noční směnu, docházkový bonus, individální prémii, příspěvek na stravování, příspěvek na dopravu zázemí skvělé firmy.
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Liberecký kraj

Obor: Řemesla, výroba