Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Operátor výroby

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29440620739 | aktuálnost: 06.07.2024

Filipa Logistika, s.r.o.

Upřesňující informace

Prvotní informace:
e-mailem: Marie.kornelakova@filipa.cz
telefonicky: 702 119 254 Po-Pá 8-15hod

Upřesňujicí informace:
Požadavky:
-praxe ve výrobě - výhodou
-schopnost pracovat podle pracovních postupů, práce v taktu
-manuální zručnost, trpělivost, preciznost při práci, smysl pro detail
-fyzická zdatnost, dobrý zdravotní stav

Náplň práce:
-montáž a kompletace na základě stanovených postupů (pracovních pokynů a návodek)
-obsluha výrobních strojů a zařízení
-odpovědnost za kvalitu odvedené práce a provádění požadované kontroly dle stanovených postupů
-aktivní spolupráce na optimalizaci výrobních procesů
-plnění požadavků zákazníka, plnění úkolů vyplývající z požadavků systému managementu kvality a příručky jakosti
-plnění úkolů vyplývajících z požadavků certifikací a příslušných norem, dodržování vnitropodnikových předpisů (řády, směrnice atd.)
-vizuální kontrola kvality výrobků

Nabízíme:
-dynamické prostředí úspěšné a rostoucí české společnosti
-prostor pro seberealizaci a možnost osobního růstu
-motivující mzdové ohodnocení, příplatky za směnnost, kvartální odměny, systém cafeterie, příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění a mnohem více, pokud u nás zůstanete déle
-práce ve vícesměnném provozu v Brodcích

Zaměstnanecké výhody:
5 týdnů dovolené, stravné

Směnný provoz: Třísměnný provoz

Mzda: 25 000 - 28 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: 435, Brodce,

Region: Středočeský kraj

Obor: Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Základní

Vhodné pro: Absolventy, Cizince