Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Operátor výroby

referenční číslo: 55559 | aktuálnost: 02.07.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáme manuálně zručné uchazeče, kteří chtějí pracovat na hlavní pracovní poměr. Ranní směna začíná v 6:00 a končí ve 14:00 hodin. Odpolední směna začíná ve 14:00 a končí ve 22:00 hodin. Směny jsou 8 hodinové.
montáž elektrosoučástek obsluha strojů vedení evidence dodržování technologických postupů práce na ranní a odpolední směnu

Požadujeme

manuální zručnost zkušenosti s jemnou manuální prací možnost pracovat na dvě směny

Nabízíme

základní měsíční mzda 20 500 Kč po zkušební době navýšení příplatky za směnnost odměna za odpolední směnu + 30 Kč/h stravné 100 Kč/den 5 dní dovolené navíc
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 22 000 - 26 000 Kč / měsíc

Region: Jihočeský kraj

Obor: Řemesla, výroba