Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Operátor výroby - čistá práce pro muže i ženy!

referenční číslo: 55854 | aktuálnost: 04.07.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáme šikovné kandidáty a kandidátky do výroby z Hradce Králové a okolí! Jedná se o nenáročnou práci v čistém prostředí se zaškolením v Německu (víkendy doma) - proplácené diety, získání mezinárodních zkušeností! Pozice je přímo do kmene, nejedná se o agenturní zaměstnání. Náplň práce: jemné manuální práce s drobnými výrobky kontrola rozměrů (vizuálně, mikroskopem) obsluha výrobních strojů

Požadujeme

SOU vzdělání zkušenosti s prací ve výrobě manuální zručnost schopnost pracovat s malými dílky a přístroji selský rozum

Nabízíme

stabilní práci v čistém prostředí 1 směnný režim (do budoucna více směn) hrazené diety při zaškolení v zahraničí 5 týdnů dovolené příspěvek na penzijko příspěvky na stravné dotovaná Multisport karta
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 33 000 - 33 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Řemesla, výroba, Výroba, průmysl