Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Operátor výroby do Petřvaldu!

referenční číslo: 55166 | aktuálnost: 26.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Rozšiř náš tým zapálených operátorů ve firmě, která více než 100 let vyrábí přizpůsobené aplikace pro automobilový průmysl a obchod.
Snadná manuální práce Manipulace se zbožím na základě instrukcí Zajištění pořádku na pracovišti Přemísťování zboží

Požadujeme

Praxe výhodou nikoliv podmínkou Řídit se pokyny vedoucího pracovníka Technická zdatnost

Nabízíme

Práce na hlavní pracovní poměr Pravidelná výplata každý měsíc 23 dní dovolené 2 sick day, kdyby tě přepadla nemoc Stravenky v hodnotě 110 Kč Zákonné příplatky Malá moderní hala Čeká tě zajímavé zaučení na pilu nebo ohýbačku
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Řemesla, výroba