Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Operátor výroby Hodonín + 5 000 Kč na ubytování

referenční číslo: 54977 | aktuálnost: 26.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáme šikovné zaměstnance do výrobní haly v Hodoníně. Jedná se o montáž s pomocí ručních nářadí na ranní nebo odpolední směnu. Jako benefit nabízíme zajištění ubytování v místě s příspěvkem 5 000 Kč a firemní autobus.
montáž dle výkresové dokumentace používání ručního nářadí kompletace jednotek, lepení a stříhání izolačního materiálu práce na ranní nebo odpolední 8 hodinovou směnu

Požadujeme

zkušenost z výroby, skladu nebo znalost práce s nářadím samostatnost a zručnost pravidelná docházka

Nabízíme

fixní mzdu s navýšením po zaučení bonusy za produktivitu a docházku příspěvek 5 000 Kč na ubytování příplatek za odpolední směnu každý rok navýšení mezd svozový autobus zdarma závodní jídelna s jídly za 22 Kč příspěvek na penzijní pojištění 25 dnů dovolené vánoční bonus na Sodexo kurzy AJ v pracovní době
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Řemesla, výroba

Pracovní poměr: Plný úvazek

Viktoriya Borshchevska
+420 731 634 083