Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Operátor výroby Hustopeče - směny dle dohody

referenční číslo: 55618 | aktuálnost: 28.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáme šikovné operátory výroby do kvalitního podniku v Hustopečích s dlouholetou tradicí. Nabízíme atraktivní mzdu a možnost zvolit si směny dle vlastních potřeb.
Práce ve výrobě granulovaných krmiv Obsluha výrobních strojů a kontrola produktu 3 směnný provoz, ale možnost vybrat si směny dle vlastních možností

Požadujeme

Pravidelná docházka a spolehlivost Fyzická zdatnost Praxe není nutná, absolventy zaučíme

Nabízíme

Atraktivní mzda s fixním základem 30.000 + bonus 2.000 za pravidelnou docházku Možnost vybrat si směnnost Čtvrtletní bonusy 5 týdnů dovolené Příspěvek na dojíždění Stravenkový paušál Firemní posilovna Stomatologická péče Penzijní a životní pojištění Firemní produkty za zvýhodněné ceny
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 30 000 - 32 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Řemesla, výroba