Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Operátor výroby - Liberec

referenční číslo: 55844 | aktuálnost: 04.07.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Máte zájem o práci ve výrobním sektoru? Máte předchozí zkušenosti z výrobního prostředí? Nevadí vám pracovat v nepřetržitém nebo třísměnném provozu? Pokud ano, hledáme právě vás!
Práce na montážních linkách (obsluha, montáž, výroba, testování výrobků podle stanovených postupů) Práce v nepřetržitém nebo třísměnném provozu Hledáme především muže z důvodu fyzické náročnosti této pozice

Požadujeme

Předchozí praxe z výroby Zodpovědnost, spolehlivost, plnoletost Znalost českého jazyka

Nabízíme

Mzda 147 Kč/hod. Stabilní zaměstnání ve stabilní firmě Variabilní složka mzdy Příplatky za odpolední a noční směny Docházkový bonus Individuální prémie Příspěvek na stravování Příspěvek na dopravu Zázemí skvělé firmy
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Liberecký kraj

Obor: Řemesla, výroba