Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Operátor výroby - mzda 32 000 - 38 000,-

referenční číslo: 47927 | aktuálnost: 24.07.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Vstupte do světa plného příležitostí jako Operátor/ka Automatické Linky! Nástup do kmene naší společnosti.
Skvělý mix manuální zručnosti a precizní práce. Montáž výrobků s důrazem na detail a vizuální kontrola. Spolupráce v týmu pod dohledem zkušeného Team Leadera.

Požadujeme

Směnný provoz? Bez problému! (3 směny i nepřetržitý ) Máte ruce, které dokáží vytvořit i to nejjemnější. Spolupráce je vaše druhé jméno a týmový duch vaše přirozenost. Pečlivost je vaším mottem a učení novým věcem vaším vnitřním hnacím motorem.

Nabízíme

Začínáme základní mzdou 27 300,- Kč a k tomu zajímavé bonusy. Moderní pracovní prostředí, kde se pohodlně zapojíte. Příspěvek na dopravu, abyste měli více z vašeho výdělku. Odměny za dobře odvedenou práci a za noční/víkendové směny. Zabezpečení vaší stravy a finanční podpora pro vaše zasloužilé stáří. Extra týden dovolené a možnost růstu ve své kariéře.
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 32 000 - 38 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Řemesla, výroba

Pracovní poměr: Plný úvazek

Michaela Pavlíčková
+420 703 865 349