Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Operátor výroby, mzda od 27 000 Kč

referenční číslo: 58253 | aktuálnost: 17.10.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do firmy Brose se sídlem v Kopřivnici, která se zabývá výrobou autosedaček, hledáme nové kolegy na pozici Operátor výroby. Zdarma můžete využívat svozové autobusy z Frýdku - Místku, Bohumína, Ostravy, Nového Jíčina a Příboru.
obsluha strojů a zařízení manipulace s výrobky kontrola kvality produktu zodpovědnost za čistotu na pracovišti

Požadujeme

předchozí praxe ve výrobě je výhodou, ale rádi zaučíme i nováčky dobrá fyzická zdatnost dobrý zdravotní stav manuální zručnost a pečlivost ochota pracovat ve třísměnném režimu základní znalost práce na PC

Nabízíme

měsíční mzdu 27 000 - 32 000 Kč odměny ke mzdě mimořádný bonus před dovolenou a Vánocemi 25 dní dovolené oběd ve firemní kantýně za 25 - 35 Kč svozy do práce a z práce zdarma příspěvek na vlastní dopravu 1 125 Kč měsíčně čisté pracovní prostředí
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 27 000 - 32 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Výroba, průmysl