Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Operátor výroby, mzda od 28 000 Kč

referenční číslo: 55279 | aktuálnost: 26.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáme nové kolegy do firmy v Ostravě, která se zabývá výrobou komponentů pro automobilový průmysl na pozici Operátor výroby. Možnost týdenních záloh. Nástup možný ihned. Pokud vás naše nabídka zaujala, dejte nám vědět prostřednictvím odpovědního tlačítka a přiložte svůj aktuální životopis.
obsluha obráběcích strojů kontrola výrobků kalibry vizuální kontrola vad obsluha odjehlovacího stroje práce na lakovně, slévarně, nebo na lisovně vedení záznamu o průběhu směny do PC

Požadujeme

Fyzická zdatnost Zodpovědnost a pečlivost Spolehlivost v docházce Praxe na obdobné pozici je výhodou, ne podmínkou Ochota pracovat ve 3směnném režimu směn

Nabízíme

Průměrná mzda od 28 000 Kč dle pozice 13. a 14. plat Měsíční prémie Docházkový bonus Možnost přestupu do kmene 25 dní dovolené Příspěvek na stravování Možnost týdenních záloh
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 28 000 - 34 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Řemesla, výroba