Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Operátor výroby, mzda od 30 000,-

referenční číslo: 55093 | aktuálnost: 27.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do stabilní společnosti v Ústí nad Labem hledáme šikovné a fyzicky zdatné operátory výroby.
Provoz výrobního zařízení při výrobě práškových barev. Příprava, čištění a údržba výrobního zařízení a pracovního prostředí. Spolupráce s laboratoří kontroly kvality. Zaznamenávání aktuálních parametrů a výsledků výrobního procesu ve výrobním listě. Udržování pořádku na pracovišti a dodržování Jotun standardu 5S.

Požadujeme

min. střední odborné vzdělání s výučním listem zkušenosti ve výrobě podmínkou ochotu pracovat ve dvousměnném provozu manuální zručnost zodpovědnost a smysl pro týmovou práci chuť pracovat výborný zdravotní stav

Nabízíme

nástupní mzda 30.000 ,- Kč zajímavou a různorodou práci zázemí stabilní a perspektivní zahraniční společnosti finanční příspěvky na dovolenou/kulturu 13. plat zaškolení interním trenérem příspěvek na závodní stravování benefity v rámci programu "Zdravá firma" odměna za odpracované roky příspěvek na penzijní/ životní připojištění
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Ústecký kraj

Obor: Řemesla, výroba

Pracovní poměr: Plný úvazek

Michaela Pavlíčková
+420 703 865 349