Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Operátor výroby s 13. platem

referenční číslo: 55531 | aktuálnost: 26.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Firma s výrobou stropních panelů do automobilů v Ostravě hledá nové kolegy na pozici Operátor výroby.
Montáž a kontrola stropních panelů pro automobily Manipulace s lisovacím zařízením a elektrickou vrtačkou Práce s čtečkou pro identifikaci výrobků Kontrola a skladování hotových výrobků

Požadujeme

spolehlivost a pravidelná docházka schopnost pracovat ve třech směnách bez omezení zdravotního stavu dobrá komunikace a schopnost práce v týmu manuální dovednosti výhodou předchozí zkušenosti v obdobné výrobní firmě

Nabízíme

Mzda od 28.000,- Kč s možností rychlého mzdového růstu Stravenkový paušál 115 Kč / směna navíc k mzdě Nástup ihned do kmenového stavu Třísměnný provoz Možnost vykonávat finančně výhodnější pozici ve výrobě po zaučení 13. plat 5 týdnů dovolené Firemní benefity: příspěvek na penzijní připojištění, odměny při pracovních a životních jubilejích, sportovní a kulturní akce, akce pro rodiny s dětmi Cafeterie s příspěvkem na dovolenou či rekreační využití až 12.000 Kč ročně
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 24 000 - 28 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Automobilový průmysl, Řemesla, výroba, Výroba, průmysl