Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Operátor výroby s ubytováním zdarma

referenční číslo: 58252 | aktuálnost: 22.10.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Vyrabíme součastky do motorů pro letadla různých známých světových značek.
pilovat, brousit, vrtat, zalešťovat, vyklepávat do tvaru připravovat nástroje a obsluhovat manipulační techniku 3směnný provoz

Požadujeme

manuální zručnost ochota pracovat ve třísměnné provozu spolehlivost praxe ve výrobní společnosti prvních 6 měsíců ubytování zdarma

Nabízíme

výkonnostní bonus až 4 500 Kč (za docházku, kvalita práce) příplatek za odpolední 10%. příplatek za noční 17% týden dovolené navíc příspěvek na dopravu obědy od 30 Kč
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Olomoucký kraj

Obor: Řemesla, výroba