Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Operátor výroby v Olomouci - 30.000 až 40.000 Kč/měsíc

referenční číslo: 55708 | aktuálnost: 29.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Máte již předchozí zkušenost s prací ve výrobě, a nebo se chcete naučit něco nového? Tak pojďte pracovat k nám a přidejte se do našeho kolektivu, kde Vás rádi přivítáme. Hledáme kolegy na pozici – OPERÁTOR VÝROBY – nejprve se podíváte, jak to u nás vypadá a poté Vás rádi vše naučíme! Nemusíte mít technické vzdělání – zkušenější kolega si Vás vezme na starosti a vše Vás naučí!
Základní náplní Vaší práce bude obsluha výrobních strojů. Věnovat se budete například navíjení kabelových svazků, kompletaci výrobků a jiným pracem v elektrovýrobě. Na starost budete mít také kontrolu kvality výrobků. Práce je rozmanitá, u nás nebudete stát u pásu! Pozicí napříč výrobou je mnoho – proto Vám konkrétní náplň Vaší práce ukážeme přímo ve výrobě na prohlídce provozu, abyste si byl jistý, že je to práce pro Vás!

Požadujeme

Oceníme, pokud již máte zkušenost s prací ve výrobě – pokud však nemáte, vynahradíte ji ochotou učit se.
Práce je ve směnném provozu – měl byste být tedy ochoten pracovat na směny.
Pokud jste člověk, na kterého se dá spolehnout – tak honem k nám!

Nabízíme

Zajímavé finanční ohodnocení – mzda se po zaučení navyšuje (doba závisí pouze na vaší šikovnosti). Každý měsíc prémie až 15%. Ke mzdě dostanete také velké množstí bonusů – jako například týmový bonus do 2000 Kč měsíčně, bonus za docházku, bonus za kvalitu práce. Pravidelně budete také dostávat čtvrtletní bonus. Budete mít možnost využívat také zvýhodněné stravování – 50 Kč na oběd přímo ve firmě. Práce se nachází přímo v Olomouci – dostanete se k nám snadno pěšky, MHD i autem.
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 30 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Řemesla, výroba

Pracovní poměr: Plný úvazek

Oblíbené nabídky (1)