Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Operátor výroby v Ostravě

referenční číslo: 55518 | aktuálnost: 26.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáme operátory pro výrobce stropních panelů do automobilů. Stabilní zaměstnání v moderním výrobním prostředí s možností profesního růstu.
Budete se podílet na výrobě stropních panelů do automobilů Práce na lisech ( vkládání výrobku do lisu a následně jeho zapnutí) nebo montáži Práce s elek. vrtačkou a se čtečkou Kontrola a ukládání hotových výrobků

Požadujeme

Fyzická zdatnost Manuální zručnost Ochota pracovat ve třísměnném provozu Výhodou je zkušenost na obdobné pozici Spolehlivost v docházce do práce

Nabízíme

Mzda 28 000 Kč ( i s příplatky nad rámec ZP a prémiemi) Po zaučení navýšení mzdy i prémií Příplatek za odpolední směnu 15 Kč/hod. Výkonnostní bonus 2 382 Kč Docházkový bonus 500 Kč 5 týdnu dovolené 13. plat Stravenkový paušál 115 Kč/směna Práce na HPP Možnost přestupu do kmene Nástup ihned
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 28 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Automobilový průmysl, Řemesla, výroba, Řemesla, výroba, Výroba, průmysl