Typ nabídky

Minimální mzda

Opravář sklářských strojů, 1 směna

referenční číslo: 56396 | aktuálnost: 25.08.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro společnost v oboru sklářství hledáme kandidáty na pozici Opravář sklářských strojů.
oprava a seřizování sklářských strojů a příslušenství pravidelná kontrola chodu sklářských automatů oprava náhradních dílů a ověřování jejich funkčnosti zpracování denních záznamů o kontrole svěřeného sklářského stroje dodržování zásad BOZP, PO a OŽP

Požadujeme

předchozí zkušenost na obdobné pozici (zámečník, opravář strojů) schopnost pracovat s měřidly

Nabízíme

1 směna - 7,5hod příspěvek na dopravu 2 Kč/km (podle bydliště) 5 týdnů dovolené pluxee pasy v hodnotě 13 000 Kč/rok 2024 po 6 měs. pluxee karty za dny bez úrazu 1x za 3 měsíce 500,- Kč dotované závodní stravování, cena oběda 31 Kč příspěvek na penzijní pojištění 500 Kč/měsíčně možnost relokačního balíčku - po dobu 1 roku příspěvek na bydlení
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 38 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Karlovarský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Řemesla, výroba, Výroba, průmysl