Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Ošetřovatel/ošetřovatelka skotu - dojič/ka

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29473600739 | aktuálnost: 03.07.2024

ZS Bohuslavice,a.s.

Upřesňující informace

Nástup ihned, vhodné i pro absolventy
Pracovní doba: od 3:30 hod. do 10:00 a 15:00 do 21:30 hod., práce i o prací o víkendech a svátcích
Náplň práce: dojení krav, dále ošetřování krav a telat
Požadujeme :praxi mít nemusíte, ale předchozí praxe vítáme. Pozitivní vztah ke zvířatům a nebát se jich. Samostatnost, pečlivost, zodpovědnost, chuť do práce a ochota učit se novým věcem.
Nabízíme: po 6 měsících dobu neurčitou, odpovídající mzdové ohodnocení, prémie, firemní akce, jistotu stabilní české společnosti.

Směnný provoz: Dvousměnný provoz

Mzda: 22 000 - 28 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Raková u Konice,

Region: Olomoucký kraj

Obor: Zemědělství, lesnictví

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva