Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Osobní asistent/ka - administrativní pracovník/ice

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29479560710 | aktuálnost: 28.06.2024

Bohemian Reality s.r.o.

Upřesňující informace

Místo výkonu práce: České Budějovice/ Lišov
Náplň práce: vedení agendy, administrativa, marketing, organizace práce,m základní práce s Wordem a Excelem, administrace webových stránek a další
Měsíční mzda: základ 30 000 Kč čistého + odměny - upřesnění podmínek mzdy při osobním jednání
Požadavky: aktivní práce na PC, znalost programu Excel, komunikativnost, spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost, reprezentativní vystupování
V případě zájmu kontaktovat zaměstnavatele e-mailem - simona.blahova@fischer-holding.cz

Směnný provoz: Pružná pracovní doba

Mzda: 37 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: České Budějovice,

Region: Jihočeský kraj

Obor: Administrativa

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita