Typ nabídky

Minimální mzda

Osobní Asistentka pro módní návrhářku

referenční číslo: 56222 | aktuálnost: 19.08.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro naši přední módní návrhářku hledáme šikovnou a spolehlivou asistentku, která bude pravou rukou v každodenním chodu a pomůže s různými úkoly spojenými s tvorbou a propagací módní kolekce. Tato pozice nabízí jedinečnou příležitost pracovat v dynamickém prostředí módního průmyslu a být součástí kreativního týmu.
Administrativní podpora - vyřizování e-mailů, objednávek, e-shop Pomoc při přípravě módních přehlídek a focení Fotografování módních modelů a produktů Drobné úpravy a retuše fotografií Zajištění plynulého chodu kanceláře

Požadujeme

Zkušenost s Apple přístroji (iPhone, iPad, MacBook) Schopnost fotografovat a upravovat fotografie Komunikativní znalost angličtiny Organizační a komunikační dovednosti Kreativita, pečlivost a smysl pro detail Zájem o módu a módní průmysl je velkou výhodou Řidičkský průkaz sk. B

Nabízíme

mzda 35.000,- po zaškolení možnost zvýšení mzdy Práci na plný nebo zkrácený úvazek v atraktivním prostředí módního průmyslu Rozložení činností od pondělí do pátku Možnost seberealizace a profesního růstu Příjemné pracovní prostředí v centru Prahy nedaleko Staroměstského náměstí
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 35 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Praha

Obor: Administrativa, Služby, osobní služby, au-pair, Tvůrčí práce, kultura, umění, Ostatní