Typ nabídky

Minimální mzda

Ostatní pomocní a nekvalifikovaní pracovníci ve službách jinde neuvedení

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29467240740 | aktuálnost: 27.06.2024

KS Sankro, s.r.o.

Upřesňující informace

Jsme firma KS Sankro a již desítky let se profesionálně staráme o krovy.
Desítky let se pohybujeme po půdách a střechách rodinných i bytových domů. Proto dokážeme velmi dobře identifikovat slabé místo.
Působíme po celé ČR a sídlo naší firmy máme v Jihlavě.

Náplň práce:

- speciální stavební práce
- realizace zakázek po ČR
- práce pod vedením vedoucího

Očekáváme:

- cílevědomost
- samostatnost
- manuální zručnost
- příjemné vystupování

První kontakt telefonicky v čase po-pá 8:00-14:00 hod. nebo e-mailem.

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Požadujeme

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B aktivní řidičPHP_EOL

Mzda: 45 000 - 55 000 Kč / měsíc

Obor: Služby, osobní služby, au-pair

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Základní