Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Ostraha objektu - vrátný/á

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29663680775 | aktuálnost: 31.07.2024

ČOS - Speciální servis s.r.o.

Upřesňující informace

Náplň práce:
jedná se o zajímavou práci v příjemném kolektivu, týkající se ostrahy objektu formou, pochůzkové činnosti a práci na vrátnici
jednoduchá administrativa spojená s evidencí oprávněnosti vstupu osob a vjezdu vozidel
Pracovní doba ve 12 ti hodinových pracovních směnách od 7,00 do 19,00 a od 19,00 do 7 hodin na směně ve dvojicích
Požadujeme:
trestní bezúhonnost, spolehlivost a dochvilnost
Nabízíme:
práci na plný, nebo zkrácený úvazek s přihlédnutím ke zdravotnímu stavu zájemce
jistotu mzdy vždy každý měsíc
dlouhodobé zaměstnání
získání certifikátu Strážný, který je majetkem zaměstnance
pochopení a příjemné jednání
Pracovní pozice je vyhrazena pro osoby pobírající invalidní důchod
V případě zájmu nás prosím kontaktujte telefonicky nebo e-mailem.
Nenavštěvujte místo výkonu práce.

Směnný provoz: Nepřetržitý provoz

Mzda: 18 900 - 22 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Sklářská 359, Sázava, 28506

Region: Středočeský kraj

Obor: Bezpečnost, ostraha

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Základní

Vhodné pro: OZP - tělesně postižený, OZP - tělesně postižený