Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Památkář

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29560520790 | aktuálnost: 26.06.2024

Národní památkový ústav

Památkář

Upřesňující informace

PP na dobu určitou- zástup za MD/RD.
Platové ohodnocení dle zák. 262/2006 Sb. a nařízení vlády č. 341/2017 Sb., 11. plat. třída - stupeň dle započitatelné praxe
Náplň práce:
- agenda stavebních památek a objektů v památkově chráněných územích
- zpracovávání písemných vyjádření, odborná pomoc vlastníkům kulturních památek, konzultační činnost
- výkon památkového dohledu
- tvorba operativní dokumentace svěřeného památkového fondu
Požadujeme:
- vysokoškolské vzdělání magisterského stupně technického nebo humanitního typu se zaměřením odpovídajícím činnostem v oblasti památkové péče - architektura, stavební obor nebo další příbuzné obory, přednostně se zaměřením na památkovou péči
- schopnost práce se stavební dokumentací, všeobecný přehled o architektuře a stavebních technologiích
- znalost práce s PC, řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič
- flexibilitu, samostatnost a zodpovědnost, dobré komunikační schopnosti, dobrý zdravotní stav
Komplexní informace o nabízené pozici naleznete na webových stránkách: https://www.npu.cz/cs/kariera/106504-pamatkar-garant-uzemi-pro-jihocesky-kraj
Zaměstnanecké výhody
- práce v centru Českých Budějovic a ve svěřeném území
- stabilita státní příspěvkové organizace
- možnost využívání pružné pracovní doby
- pět týdnů dovolené (200 hodin), 3 dny nenárokového indispozičního volna (sick days)
- peněžitý příspěvek na stravování
- dobrý pracovní kolektiv, příjemné pracovní prostředí
- volné vstupy na památkové objekty ve správě NPÚ v České republice a do vybraných institucí zřizovaných MK ČR
- zvýhodněné mobilní tarify pro zaměstnance a rodinné příslušníky
Kontakt osobně/poštou na adrese Národní památkový ústav, územní odborné pracoviště v Českých Budějovicích, Senovážné náměstí č. 6, 37021 nebo e-mailem neprasova.eva@npu.cz (motivační dopis, strukturovaný profesní životopis s podrobným přehledem praxe, doklad o nejvyšším dosaženém vzdělání v prosté kopii) do 15. 10. 2024. Obálku / e-mail označte: VĚC: Výběrové řízení - památkář/ garant území.

Směnný provoz: Pružná pracovní doba

Mzda: 25 280 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Senovážné nám. 230/6, České Budějovice, 37001

Region: Jihočeský kraj

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vysokoškolské

Vhodné pro: Absolventy