Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Payroll Specialist

referenční číslo: 55824 | aktuálnost: 03.07.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Připojte se do týmu významné mezinárodní farmaceutické společnosti jako mzdový/á účetní! Vaší náplní práce bude zejména podporovat mzdový proces v České republice, zajišťovat přesnou administrativu, dodržovat předpisy a podporovat pozitivní vztahy se zaměstnanci.
Zajišťovat přesné a včasné zpracování mezd Dohlížet na komplexní mzdový proces pro Českou republiku Pracovat s potřebnými sestavami z personálního systému pro výpočet mezd Shromažďovat příslušné informace potřebné pro výpočet mezd Zajistit bezproblémové zpracování plateb pro zaměstnance Odpovídat na dotazy zaměstnanců a vyřizovat je Spolupráce s payroll vendorem Mzdový outsourcing Poskytovat zaměstnancům potřebnou dokumentaci pro různé účely (např. pojištění VZP, mateřská dovolená apod.).

Požadujeme

Zkušenost s českým payrollem Plynulá znalost angličtiny  (B2-C1) Znalost Excelu, Workday, Salesforce Zkušenost s tiketovacími systémy Znalost mzdových a platových procesů

Nabízíme

Širokou škálu benefitů: stravenky, Multisport kartu, příspěvek na jazykové kurzy, Flexipass, penzijní připojištění 5 týdnů dovolené Hybridní model práce 5 sick days Možnost okamžitého nástupu do práce Práce z nových kanceláří na Praze 5
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Praha

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví