Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Pečující osoba

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29544020702 | aktuálnost: 27.06.2024

NevoKids, z.s.

Upřesňující informace

Náplň práce:
- podílení se na Plánu výchovy a péče o děti od dvou let, příprava rozmanitého programu
Požadavky:
- profesní kvalifikace - chůva pro děti v dětské skupině
nebo
- odborná způsobilost v oblasti - všeobecná sestra, praktická sestra, dětská sestra, porodní asistentka, zdravotně-sociální pracovník, zdravotnický záchranář, psycholog ve zdravotnictví
nebo
- specializovaná způsobilost k výkonu - povolání klinický psycholog, lékař
Informace:
- osobně PO-ČT 7-16 hod.; PÁ 7:00-13:30 hod.
- mailem - zaslat profesní životopis (ve formátu pdf.)
- telefonicky PO-ČT 7-16 hod.; PÁ 7:00-13:30 hod.>

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 35 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Evropská 505/100, Znojmo,

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Zdravotnictví, sociální služby, farmacie

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita