Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Personalista

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29578340757 | aktuálnost: 28.06.2024

Ústřední kontrolní a zkušební ústav zemědělský

Upřesňující informace

Náplň práce:
- vedení personální agendy spojené s pracovněprávním vztahem a se služebním poměrem
- organizace a administrace výběrových řízení dle zákona o státní službě (na pracovištích ústavu v rámci celé ČR)
- vedení informačního systému státní správy v oblasti evidence obsazovaných služebních míst
- organizuje školení nových zaměstnanců v rámci programu adaptace
- spolupráce na aktualizaci personálních směrnic a dalších vnitřních předpisů
Požadavky: VŠ v bakalářském nebo magisterském studijním programu v humanitrním oboru

Zaměstnanecké výhody:
25 dní dovolené + 5 dní zdravotního volna navíc, odborné vzdělávání,příspěvek na stravování, příspěvek na kulturní, sportovní a rekreační aktivity, možnost využití rekreačních a ubytovacích zařízení organizace, stabilitu zaměstnání

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 24 100 - 34 370 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Hroznová 63/2, Brno, 60300

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Bakalářské

Vhodné pro: Absolventy