Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Personalista/ka - zkrácený úvazek

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29623760716 | aktuálnost: 06.07.2024

In Benefits s.r.o.

Upřesňující informace

Do naší společnosti hledáme kolegyni / kolegu na pozici personalisty, zkrácený úvazek 6 hodin denně.
Náplň práce: evidence zaměstnanců, příprava pracovních smluv, přihlášení a odhlášení zaměstnanců na ČSSZ, kontrola docházek, zpracování statistik.
Požadavky: dobrá znalost MS Office, zkušenosti v personalistice a znalost programu POHODA podmínkou, komunikativnost, samostatnost, zodpovědnost.
Co nabízíme: dlouhodobá spolupráce - po roce prodloužení pracovní smlouvy, pravidelná mzda, pružná pracovní doba, stravné.
Pro domluvení osobní schůzky nejdříve telefonický nebo e-mailový kontakt (Po-Pá 8:00 - 13:00 hod.)

Směnný provoz: Pružná pracovní doba

Požadujeme

Práce s PC

Mzda: 26 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Budovatelská 872/51, Rohatec,

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví

Pracovní poměr: Zkrácený úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: OZP - tělesně postižený