Typ nabídky

Minimální mzda

Pevnostní analytik / FEM výpočtář

referenční číslo: 56687 | aktuálnost: 06.09.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Otevíráme novou pozici pevnostního analytika v našem vývojovém týmu. Zabýváme se inovativními projekty, takže se u nás nebudete nudit a profesně se posunete. Pokud máte strojírenské vzdělání a praxi s pevnostními výpočty, přidejete se k nám. Vaše zkušenosti zaplatíme, budete pracovat v dobře šlapajícím přátelském týmu a je tu i možnost částečně pracovat z domu, pokud jste z daleka. Pošlete nám životopis.
Pevnostní analýzy Spolupráce s konstrukcí, vývojem, designem Účast na zajímavých projektech a možnost být kreativní

Požadujeme

Praxi s pevnostními výpočty VŠ ve strojírenství Ovládáte některý CAD/CAM software

Nabízíme

Nadstandardní mzda v rámci regionu Bonusy Pružná pracovní doba Možnost částečného home office Firemní stravování Příspěvky na stravování Zajimavé projekty a dobrý tým
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Zlínský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika, Věda a výzkum, Výroba, průmysl