Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Plánovač výroby | až 50 tisíc a velká autonomie

referenční číslo: 57310 | aktuálnost: 19.09.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Kapacity se nám navyšují, zakázek přibývá a co šlo dříve “tak nějak udělat na koleně”, musí teď najít svůj jasný řád a systém. Právě proto potřebujeme vás – zkušeného plánovače, který nastaví systém plánování a povede ho. Máte v tom praxi? Pošlete nám životopis.
Nastavíte systém plánování Tvoříte výrobní plán Sledujete plnění plánu, kontrolujete, komunikujete

Požadujeme

Praxe jako plánovač (nutná) Systematičnost, analytická mysl Flexibilní rozhodování a schopnost pružně reagovat

Nabízíme

Mzda až 50 tisíc Prémie 5 týdnů dovolené Příspěvek na stravování Flexibilní začátek/konec pracovní doby Firemní vybavení (telefon a notebook) Stabilní pozice v silné firmě Velká autonomie v nastavení systému
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 40 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Řemesla, výroba, Výroba, průmysl, Management