Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Plánovač výroby | Brno

referenční číslo: 57317 | aktuálnost: 16.09.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro českou výrobní společnost, která patří mezi experty v řešení akustiky, hledám kandidáta na pozici plánovač výroby. V případě, že máte zkušenosti s plánováním výroby a chcete pracovat ve firmě, která si zakládá na inovativním přístupu a jedinečném designu, neváhejte zaslat váš životopis.
Na této pozici budete tvořit výrobní plány a průběžně je optimalizovat. Budete zodpovědný za zajištění plynulého toku materiálu a výrobků. Budete spolupracovat také s kolegy interně (výrobní týmy) ale čeká vás komunikace i s externími dodavateli. Čeká vás práce v SAP.

Požadujeme

Očekáváme středoškolské vzdělání - v technickém oboru.
Praxe na pozici plánovače výroby a související dovednosti - orientace ve výrobních procesech, komunikační schopnosti podmínkou.
Znalost práce v programu SAP výhodou.

Nabízíme

Můžete se těšit na zajímavé mzdové ohodnocení a inovativní pracovní prostředí. Čeká vás stravenkový paušál a příspěvek na Multisport kartu. Po domluvě je možné využít také HomeOffice. Čeká vás práce v menší, nekorporátní společnosti.
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Výroba, průmysl